Zneužíval mě matčin přítel

Naši se rozvedli, když mi bylo 12 let. Táta si našel kolegyni z práce a po dvou měsících chození se k ní odstěhoval. Byla o 10 let mladší než on a byla opravdu krásná. Mamka, která letěla z práce na nákup a domů vařit večeři, neměla na sebe tolik času, ale myslím si, že na svůj věk byla stále hezká. Dva roky po rozvodu si našla nového přítele Jirku.

Jirka byl o rok starší než ona a neměl žádné děti, takže se nám celkem dost věnoval. Připadal mi sympatický a nevadilo mi, když se k nám po půl roce nastěhoval. V tu dobu mě zajímaly jiné věci.

Začaly jsme s holkama chodit za klukama a začala jsem se malovat. Připadala jsem si hned hezčí a přitažlivější. Taky mi konečně narostla prsa a nakoupila jsem si nový krásný prádlo. Dělalo mi dobře, když jsem šla do koupelny v prádle a Jirka se za mnou otočil. Občas jsem ho schválně provokovala a vůbec mi nedošlo, co jsem si tím zavinila.

Po roce společného žití jela mamka na tři dny na školení a já zůstala doma jen s otčímem. Chtěla jsem jít na diskotéku, ale to mi zakázal. Řekl, že už jsem velká holka, tak si s ním můžu dát víno doma. Samozřejmě jsem souhlasila. Vypila jsem tři skleničky a cítila, jak se mi motá hlava. Jelikož mě Jirka jednou načapal, jak s kamarádkou kouříme, nabídl mi i cigaretu. Vypadalo to na fajn večer a byla jsem ráda, že si s matčiným přítelem tak rozumím. To táta by mi nikdy nedovolil. Když jsem se pomalu chystala jít spát, Jirka mě zastavil a řekl, abych mu ukázala, jaké mám na sobě prádlo. Byla jsem připitá, tak jsem se tomu smála. V prádle mě viděl mockrát, takže mi to nepřipadalo divné a svlékla jsem se.

Najednou se stalo něco, s čím jsem absolutně nepočítala. Jirka přišel ke mně a začal mě hladit na prsou. Říkal, že jsem moc hezká a na svůj věk vyspělá. Chtěla jsem se vysmeknout, ale on mi to nedovolil. Přimáčkl mě na sebe a začal hladit a líbat všude. Křičela jsem, že řeknu všechno mamce, ale on se mi vysmál, že mi stejně nikdo neuvěří a akorát si udělám ostudu.

Svlékl mě donaha a pak i sebe. Bylo mi zle a bála jsem se toho, co se stane. Chtěla jsem utéct do koupelny, ale byl rychlejší. Položil mě na gauč a řekl, abych se nebála, že bude opatrný, když je to pro mě poprvé. Brečela jsem jak blázen, ale on mě konejšil, ať si to užívám, že se mi to taky bude líbit. Když přestal, utekla jsem do koupelny a nevěděla jsem, co mám dělat dál.

Druhý den se vrátila mamka. Hned se s Jirkou začali líbat a mamka mu říkala, že se jí moc stýskalo a jak je ráda, že je s námi doma. Zavřela jsem se v pokojíčku a nedokázala se mamce podívat do očí. Chtěla jsem ji to říct, ale měla jsem strach, že mi to vážně neuvěří a akorát se pohádáme.

19279360.jpg

Dusila jsem to v sobě a chodila jak tělo bez duše. Za týden šla mamka s kamarádkami na víno a Jirka mě znásilnil znovu. Choval se u toho něžně, jako by mu nepřipadalo, že dělá něco hroznýho. Bála jsem se s ním být sama i ve dne a raději se courala po ulicích, abych nemusela domů. Jenže on to řekl před mamkou a tak jsem musela ze školy domů a učit se. On pracoval na směny, takže každý druhý týden už na mě čekal a opakovalo se to znovu. Někdy mě jen hladil a líbal, někdy jsme spolu spali a já už neměla sílu se bránit.

Trvalo to rok a já byla úplně apatická. Kluci mě přestali zajímat a neměla jsem vůbec o nic zájem. Musela jsem s tím něco udělat. Tak jsem doma řekla, že chci na jinou školu, která byla sto kilometrů od nás a že tam budu na intru. Mamce to nevadilo. Jirka se jí to snažil rozmluvit, ale tohle jsem si prosadila. Zbývalo jen udělat přijímačky, což se mi povedlo a byla jsem volná.

Domů jsem jezdila každé dva týdny, jen když jsem věděla, že tam bude i mamka. Jsou spolu pořád a já vím, že jí to nikdy neřeknu, když vidím, jak je šťastná. Už jsou to tři roky. Od té doby, co jsem pryč, se mě nedotkl a já se s tím pomaličku vyrovnávám, i když nesnesu, aby se mě dotkl jen omylem. Mám přítele, kterému jsem taky nic neřekla, ale stále doufám, že mamka se s ním jednou rozejde.

Zneužíval mě matčin přítel patří do témat
 • OTAZNÍK otazník 19.10.2010 04:44:28

  Je sexuání zkušenost pro ty mladší se staršími vždy, ale skutečně vždy a pro všechny mladší, tak radikálně negativní?

 • Síla Lenka 25.01.2010 23:48:21

  Všechno to matce řekněte! Přece se nebudete nadosmrti bát jet domů.Kdoví na kom to může zopakovat!Jste chytrá ,kulantně jste to vyřešila.Ale zůstane to ve Vás a přenese se to na Vaše děti .Matka to snese.Vy jse snesla mnohem více!Hodně štěstí a Lásky do života!

 • Odporné Lucka 13.11.2009 11:16:15

  Jsem naprosto v šoku. Otřesný příběh, a také doufám, že čas vše spraví, i když v tomto případě by se o tom dalo polemizovat. Nicméně souhlasím se Soňou, a myslím si, že vaše matka by měla vědět, jakou zrůdu má vedle sebe. A pokud jste s matkou vycházela vždy dobře, tak si myslím, že vám uvěří. Přeji mnoho sil.

 • silé Jerry 12.11.2009 19:03:49

  Váš příběh je opravdu silně dojímavý,moc Vám přeji,aby jste se s tím ve svém životě vyrovnala a nic podobného se už nikdy neopakovalo.Vaše řešení bylo opravdu dobré,jak z toho vyváznout.Přeji Vám,aby nic´z toho,co se stalo nemělo nějaký negativní zásadní vliv na Váš budoucí život a staré vzpomínky neovlivňovaly novou pěknou budoucnost. O tomto tématu jsem četla knihu-od Nathalie Schweighofferové-Bylo mi 12 let (tuto dívenku její vlastní otec od 12 do cca 17 zneužíval.Byl to hrubiján i k její matce,ta se s ním to letech trápení rozvedla,ale Nathalie už své tajemství nemohla dusit v sobě a řekla matce,co se jí dělo.Ta jí uvěřila a otce zažalovaly…Příběh je bohužel podle skutečné události a je to opravdu hrozné,co tam píše) Moc je mi líto,co Vám udělal a přeji plno sil,protože na silnou osobnost vypadáte a nenechte si jedním grázlem zkazit mládí a poznamenat se na zbytek života.Nedopusťte to,bude to Vaše výhra nad ním… mnoho sil

 • Příběh Soňa 12.11.2009 11:09:30

  Váš příběh je smutný, věřím že je těžké se s tím vyrovnat a určitě to chce čas, možná i pomoc někoho jiného. Je i těžké říct,zda jste se s tím měla svěřit matce či ne, ale myslím, že by měla vědět, s kým žije. Ale je dost možné, že by Vám mohla osočit, že je to Vaše vina, i takové případy bohužel jsou. Každopádně Vám přeju, ať se s tím brzy vyrovnáte a už nic tak ošklivého Vás nepotká.


Vztahy v rodině patří do témat

Adresář

Vztahy v rodině ptejte se v poradně

Diskutujte na téma Vztahy v rodině

Píšeme jinde


Zdravě.cz na Facebooku